Dogodek - Zimska liga- vsi dosedanji prvaki

prvaki 1516.jpg
04.11.2000 - 31.12.2018
nogomet - mali
Športni center Triglav
 
 
V Športnem centru Triglav je v sezoni 2017/18 potekalo osemnajsto tekmovanje v zimski ligi Ljubljane v različnih starostnih skupinah.

V nadaljevanju lista dosedanjih zmagovalcev med člani in veterani od leta 2000 do 2018.

Dosedanji zmagovalci med člani:
2000/01: ŠD Turbo M
2001/02: V&P Inštalacije
2002/03: Nara
2003/04: V&P Inštalacije
2004/05: Pizzerija Foculus Parma
2005/06: Črešnik Team
2006/07: Druga + pomoč
2007/08: Spon Copy center
2008/09: DBO d.o.o.
2009/10: Joma futsal Team
2010/11: Avto Grosuplje
2011/12: GP Piramida Lukovica
2012/13: TCP varovanje
2013/14: AI Avtohiša
2014/15: Silvija Trade
2015/16: KMN Olimpija Ljubljana
2016/17: Cercamp Ljubljana
2017/18: Cercamp Ljubljana

Dosedanji zmagovalci med veterani:
2000/01: Bistro Svečka
2001/02: Orka Team
2002/03: Lek d.d.
2003/04: KMN Koren
2004/05: A.M.A. Sport Jakšič
2005/06: Futro
2006/07: Orka
2007/08: Intersport
2008/09: KMN Metropol
2009/10: Orka
2010/11: Gemax Kelme
2011/12: Šipca steklarstvo
2012/13: Gemax Ljubljana
2013/14: Cercamp Ljubljana
2014/15: Cercamp Ljubljana
2015/16: Cercamp Ljubljana
 
 

ZIMSKA LIGA LJUBLJANE

RAZPORED TEKEM DEČKI U-8:     KLIKNI

RAZPORED TEKEM DEČKI U-9 A: KLIKNI

RAZPORED TEKEM DEČKI U-9 B: KLIKNI

  

RAZPORED TEKEM DEČKI U-10:  KLIKNI

RAZPORED TEKEM DEČKI U-11:  KLIKNI

 

PARTNERJI IN POKROVITELJI

   

  

 

 

 

 

PRODAJA POKALOV IN MEDALJ

prodajalna v Športnem centru Triglav, Vodovodna cesta 25 (Bežigrad):

 

              telefon: 040/ 241-561                          email: klemen.sodrznik@siol.net

 

IGRANJE NAMIZNEGA TENISA

V dvorani Športnega centra Triglav lahko igrate tudi namizni tenis. Pokličite nas!
 
 
vse

Razpored naslednjih tekem

U-9 skupina B U-9  
OŠ Olimpija A - NK Svoboda 16.12.18
08:00
OŠ Olimpija A - NK Dragomer B 16.12.18
08:50
NK Svoboda - NK Termit Moravče 16.12.18
09:15
NK Dragomer B - NK Olimpija B 16.12.18
10:30
ND Slovan - NK Termit Moravče 16.12.18
10:55
   
 

Rezultati zadnje tekme

Zimska liga 2018/19 2018
06. krog 09.12.2018 / U-8 (U8)
NK Laby`s Mengo28 - OŠ Olimpija A 5 : 0 ( : )
NK Črni Graben - OŠ Olimpija B 1 : 1 ( : )
ND Slovan RDEČI - NK Olimpija 2 : 3 ( : )
ND Slovan BELI - NK Šmartno 3 : 1 ( : )
NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 3 : 3 ( : )