zimska liga člani (Člani)
Leto:
 

Seznam lig

Ljubljanske rekreativne lige 2014 ( 7 )
Bežigrad Jama 1 ( Člani )
Bežigrad Jama 2 ( Člani )
Moste 1 člani ( Člani )
Moste 2 člani ( Člani )
Moste Abraham ( Abraham )
Moste SV ( Super veterani )
Moste veterani ( Veterani )
Zimska liga Ljubljane ( 6 )
dečki U-11 ( Člani )
dečki U-11 za ostale ekipe ( Člani )
dečki U-11 za prvaka ( Člani )
dečki U-9 ( Člani )
zimska liga člani ( Člani )
zimska liga veterani ( Veterani )
 
Tiskaj

Lestvica

.
  EKIPA ŠT Z N P
GR
1 Restavracija El Clasico 14 11 2 1
47 : 25
35
2 AI Avtohiša 14 10 1 3
63 : 21
31
3 Silvija Trade 14 10 1 3
56 : 30
31
4 KMN Olimpija mladi 14 9 2 3
57 : 38
29
5 Soča oprema d.o.o. 14 8 2 4
56 : 39
26
6 Anitin studio 14 7 4 3
55 : 42
25
7 KMN Olimpija Šipca 14 6 3 5
34 : 30
21
8 Zumiks trans d.o.o. 14 6 2 6
42 : 44
20
9 Žlota krovstvo kleparstvo 14 5 3 6
47 : 51
18
10 FC Result 14 4 3 7
50 : 65
15
11 Ellab 14 4 2 8
30 : 59
14
12 Eko inštalacije Gabrovšek 14 3 3 8
43 : 43
12
13 FC Žeton 14 3 1 10
39 : 80
10
14 Litostroj Power 14 2 2 10
21 : 49
8
15 Realka 14 1 1 12
18 : 42
4
16 TCP varovanje 0 0 0 0
0 : 0
0
ŠT - število tekem   Z - zmaga   N - neodločeno   P - poraz   GR - gol razlike  
 
Tiskaj

Rezultati

15 krog
02.03.2014 Eko inštalacije Gabrovšek - Zumiks trans d.o.o. 5 : 0 ( : )
02.03.2014 Restavracija El Clasico - KMN Olimpija Šipca 2 : 2 ( : )
02.03.2014 Realka - Žlota krovstvo kleparstvo 2 : 3 ( : )
02.03.2014 AI Avtohiša - FC Žeton 9 : 1 ( : )
02.03.2014 Silvija Trade - Litostroj Power 3 : 2 ( : )
02.03.2014 Soča oprema d.o.o. - KMN Olimpija mladi 1 : 1 ( : )
02.03.2014 Ellab - FC Result 2 : 5 ( : )
14 krog
23.02.2014 Zumiks trans d.o.o. - Anitin studio 4 : 2 ( : )
23.02.2014 FC Result - Soča oprema d.o.o. 3 : 6 ( : )
23.02.2014 KMN Olimpija mladi - Silvija Trade 5 : 3 ( : )
23.02.2014 Litostroj Power - AI Avtohiša 0 : 7 ( : )
23.02.2014 FC Žeton - Realka 4 : 3 ( : )
23.02.2014 Žlota krovstvo kleparstvo - Eko inštalacije Gabrovšek 4 : 2 ( : )
23.02.2014 KMN Olimpija Šipca - Ellab 2 : 3 ( : )
13 krog
16.02.2014 Žlota krovstvo kleparstvo - Zumiks trans d.o.o. 6 : 2 ( : )
16.02.2014 Eko inštalacije Gabrovšek - FC Žeton 4 : 7 ( : )
16.02.2014 Realka - Litostroj Power 0 : 1 ( : )
16.02.2014 AI Avtohiša - KMN Olimpija mladi 3 : 4 ( : )
16.02.2014 Silvija Trade - FC Result 7 : 2 ( : )
16.02.2014 Soča oprema d.o.o. - KMN Olimpija Šipca 3 : 2 ( : )
16.02.2014 Restavracija El Clasico - Anitin studio 4 : 6 ( : )
12 krog
09.02.2014 Zumiks trans d.o.o. - Restavracija El Clasico 1 : 4 ( : )
09.02.2014 Anitin studio - Ellab 7 : 1 ( : )
09.02.2014 KMN Olimpija Šipca - Silvija Trade 2 : 0 ( : )
09.02.2014 FC Result - AI Avtohiša 2 : 11 ( : )
09.02.2014 KMN Olimpija mladi - Realka 4 : 1 ( : )
09.02.2014 Litostroj Power - Eko inštalacije Gabrovšek 3 : 1 ( : )
09.02.2014 FC Žeton - Žlota krovstvo kleparstvo 5 : 6 ( : )
11 krog
02.02.2014 FC Žeton - Zumiks trans d.o.o. 0 : 5 ( : )
02.02.2014 Žlota krovstvo kleparstvo - Litostroj Power 8 : 0 ( : )
02.02.2014 Eko inštalacije Gabrovšek - KMN Olimpija mladi 2 : 6 ( : )
02.02.2014 Realka - FC Result 3 : 2 ( : )
02.02.2014 AI Avtohiša - KMN Olimpija Šipca 3 : 2 ( : )
02.02.2014 Soča oprema d.o.o. - Anitin studio 1 : 1 ( : )
02.02.2014 Ellab - Restavracija El Clasico 2 : 3 ( : )
10 krog
26.01.2014 Zumiks trans d.o.o. - Ellab 5 : 2 ( : )
26.01.2014 Restavracija El Clasico - Soča oprema d.o.o. 6 : 2 ( : )
26.01.2014 Anitin studio - Silvija Trade 4 : 8 ( : )
26.01.2014 KMN Olimpija Šipca - Realka 1 : 0 ( : )
26.01.2014 FC Result - Eko inštalacije Gabrovšek 6 : 6 ( : )
26.01.2014 KMN Olimpija mladi - Žlota krovstvo kleparstvo 6 : 3 ( : )
26.01.2014 Litostroj Power - FC Žeton 1 : 2 ( : )
09 krog
19.01.2014 Litostroj Power - Zumiks trans d.o.o. 4 : 6 ( : )
19.01.2014 FC Žeton - KMN Olimpija mladi 4 : 12 ( : )
19.01.2014 Žlota krovstvo kleparstvo - FC Result 2 : 7 ( : )
19.01.2014 Eko inštalacije Gabrovšek - KMN Olimpija Šipca 3 : 3 ( : )
19.01.2014 AI Avtohiša - Anitin studio 4 : 2 ( : )
19.01.2014 Silvija Trade - Restavracija El Clasico 1 : 2 ( : )
19.01.2014 Soča oprema d.o.o. - Ellab 7 : 1 ( : )
08 krog
12.01.2014 KMN Olimpija mladi - Litostroj Power 4 : 1 ( : )
12.01.2014 FC Result - FC Žeton 2 : 2 ( : )
12.01.2014 KMN Olimpija Šipca - Žlota krovstvo kleparstvo 3 : 3 ( : )
12.01.2014 Anitin studio - Realka 1 : 0 ( : )
12.01.2014 Restavracija El Clasico - AI Avtohiša 1 : 0 ( : )
12.01.2014 Ellab - Silvija Trade 0 : 3 ( : )
12.01.2014 Zumiks trans d.o.o. - Soča oprema d.o.o. 5 : 3 ( : )
07 krog
05.01.2014 KMN Olimpija mladi - Zumiks trans d.o.o. 3 : 2 ( : )
05.01.2014 Litostroj Power - FC Result 3 : 5 ( : )
05.01.2014 FC Žeton - KMN Olimpija Šipca 0 : 2 ( : )
05.01.2014 Eko inštalacije Gabrovšek - Anitin studio 2 : 4 ( : )
05.01.2014 Realka - Restavracija El Clasico 1 : 4 ( : )
05.01.2014 AI Avtohiša - Ellab 7 : 1 ( : )
05.01.2014 Silvija Trade - Soča oprema d.o.o. 7 : 2 ( : )
06 krog
22.12.2013 Zumiks trans d.o.o. - Silvija Trade 1 : 1 ( : )
22.12.2013 Soča oprema d.o.o. - AI Avtohiša 2 : 8 ( : )
22.12.2013 Ellab - Realka 4 : 0 ( : )
22.12.2013 Restavracija El Clasico - Eko inštalacije Gabrovšek 3 : 1 ( : )
22.12.2013 Anitin studio - Žlota krovstvo kleparstvo 5 : 5 ( : )
22.12.2013 KMN Olimpija Šipca - Litostroj Power 1 : 0 ( : )
22.12.2013 FC Result - KMN Olimpija mladi 3 : 5 ( : )
05 krog
15.12.2013 FC Result - Zumiks trans d.o.o. 5 : 3 ( : )
15.12.2013 KMN Olimpija mladi - KMN Olimpija Šipca 2 : 7 ( : )
15.12.2013 FC Žeton - Anitin studio 5 : 8 ( : )
15.12.2013 Žlota krovstvo kleparstvo - Restavracija El Clasico 1 : 1 ( : )
15.12.2013 Eko inštalacije Gabrovšek - Ellab 12 : 1 ( : )
15.12.2013 Realka - Soča oprema d.o.o. 1 : 4 ( : )
15.12.2013 AI Avtohiša - Silvija Trade 1 : 4 ( : )
04 krog
08.12.2013 Anitin studio - Litostroj Power 3 : 3 ( : )
08.12.2013 Zumiks trans d.o.o. - AI Avtohiša 1 : 3 ( : )
08.12.2013 Silvija Trade - Realka 5 : 1 ( : )
08.12.2013 Soča oprema d.o.o. - Eko inštalacije Gabrovšek 3 : 2 ( : )
08.12.2013 Ellab - Žlota krovstvo kleparstvo 4 : 2 ( : )
08.12.2013 Restavracija El Clasico - FC Žeton 4 : 2 ( : )
08.12.2013 KMN Olimpija Šipca - FC Result 4 : 2 ( : )
03 krog
01.12.2013 KMN Olimpija Šipca - Zumiks trans d.o.o. 2 : 3 ( : )
01.12.2013 KMN Olimpija mladi - Anitin studio 1 : 3 ( : )
01.12.2013 Litostroj Power - Restavracija El Clasico 1 : 2 ( : )
01.12.2013 FC Žeton - Ellab 2 : 5 ( : )
01.12.2013 Žlota krovstvo kleparstvo - Soča oprema d.o.o. 1 : 6 ( : )
01.12.2013 Eko inštalacije Gabrovšek - Silvija Trade 1 : 2 ( : )
01.12.2013 Realka - AI Avtohiša 1 : 3 ( : )
02 krog
24.11.2013 Zumiks trans d.o.o. - Realka 4 : 4 ( : )
24.11.2013 Restavracija El Clasico - KMN Olimpija mladi 3 : 2 ( : )
24.11.2013 AI Avtohiša - Eko inštalacije Gabrovšek 0 : 0 ( : )
24.11.2013 Silvija Trade - Žlota krovstvo kleparstvo 4 : 3 ( : )
24.11.2013 Soča oprema d.o.o. - FC Žeton 11 : 1 ( : )
24.11.2013 Ellab - Litostroj Power 2 : 2 ( : )
24.11.2013 Anitin studio - FC Result 3 : 3 ( : )
01 krog
10.11.2013 FC Result - Restavracija El Clasico 3 : 8 ( : )
10.11.2013 KMN Olimpija mladi - Ellab 2 : 2 ( : )
10.11.2013 Litostroj Power - Soča oprema d.o.o. 0 : 5 ( : )
10.11.2013 FC Žeton - Silvija Trade 4 : 8 ( : )
10.11.2013 Žlota krovstvo kleparstvo - AI Avtohiša 0 : 4 ( : )
10.11.2013 KMN Olimpija Šipca - Anitin studio 1 : 6 ( : )
10.11.2013 Eko inštalacije Gabrovšek - Realka 2 : 1 ( : )
 
Arhiv

Obvestila

03.02.2014
PREPOVEDI NASTOPA V 12. IN 13. KROGU
Zaradi prejetih rdečih kartonov na tekmi 11. kroga imata prepoved nastopa na prvi naslednji tekmi igralec ekipe Anitin studio ISMAR DURGUTOVIČ (v 12. krogu) in igralec ekipe Soča oprema d.o.o. ROK UPELJ (v 13. krogu, ker je ekipa Soča oprema d.o.o. v 12. krogu prosta). Kazni igranja ene tekme sta avtomatski po DP NZS.
27.01.2014
OD 11. KROGA BREZ TCP VAROVANJA
Zaradi neopravičene odsotnosti na treh tekmah, poteka tekmovanje članov od 11. kroga brez ekipe TCP varovanje. VSI REZULTATI so BRISANI v skladu z drugim odstavkom Propozicij zimske lige Ljubljane. Vsi igralci, ki so nastopali (dejansko nastopali) za ekipo TCP varovanje, NIMAJO pravice nastopa za drugo ekipo v članskem tekmovanju do konca sezone 2013/14, lahko pa igrajo za veterane če izpolnjujejo starostni pogoj.
23.01.2014
DISCIPLINSKA SKLEPA 01, 02
V priponki sta disicplinska sklepa o prepovedi nastopa dvema igralcema. Na dveh tekmah ne sme nastopiti Aco Rastoka (Silvija Trade), na eni tekmi pa Ismar Durgutovič (Anitin studio).

1314 sklepi 01,02.pdf [167.41 kB]  
11.11.2013
PROPOZICIJE ČLANI, VETERANI
V priponki propozicije zimske lige 2013/14...

ZL 1314 propozicije1.pdf [194.44 kB]