Abraham (Abraham)
Leto:
 

Seznam lig

Ljubljanska rekreativna liga 2017 ( 3 )
Abraham ( Abraham )
Bežigrad 1 ( Člani )
Bežigrad 2 ( Člani )
Zimska liga 2017/18 ( 7 )
U-10 ( U10 )
U-11 skupina A ( U11 )
U-11 skupina B ( U11 )
U-8 ( U8 )
U-9 skupina A ( U-9 )
U-9 skupina B ( U-9 )
XVIII. Zimska liga ( Člani )
 
Tiskaj

Razpored naslednjih tekem

     
01. krog      
09.05.2017 17:30 BMV ALL 4 U - LUMAL team Kodeljevo
09.05.2017 18:15 Pikapolon`ca - BMV Teletim Kodeljevo
09.05.2017 19:00 Bay Book - Poljane Kodeljevo
09.05.2017 19:45 Vulkanizerstvo Stipič - Kričač Kodeljevo
02. krog      
16.05.2017 17:30 Kričač - Bay Book Kodeljevo
16.05.2017 18:15 BMV ALL 4 U - Pikapolon`ca Kodeljevo
16.05.2017 19:00 BMV Teletim - Vulkanizerstvo Stipič Kodeljevo
16.05.2017 19:45 LUMAL team - Poljane Kodeljevo
03. krog      
23.05.2017 17:30 Pikapolon`ca - LUMAL team Kodeljevo
23.05.2017 18:15 Vulkanizerstvo Stipič - BMV ALL 4 U Kodeljevo
23.05.2017 19:00 Bay Book - BMV Teletim Kodeljevo
23.05.2017 19:45 Poljane - Kričač Kodeljevo
04. krog      
30.05.2017 17:30 LUMAL team - Kričač Kodeljevo
30.05.2017 18:15 Pikapolon`ca - Vulkanizerstvo Stipič Kodeljevo
30.05.2017 19:00 BMV Teletim - Poljane Kodeljevo
30.05.2017 19:45 BMV ALL 4 U - Bay Book Kodeljevo
05. krog      
06.06.2017 17:30 Kričač - BMV Teletim Kodeljevo
06.06.2017 18:15 Poljane - BMV ALL 4 U Kodeljevo
06.06.2017 19:00 Bay Book - Pikapolon`ca Kodeljevo
06.06.2017 19:45 Vulkanizerstvo Stipič - LUMAL team Kodeljevo
06. krog      
13.06.2017 17:30 Vulkanizerstvo Stipič - Bay Book Kodeljevo
13.06.2017 18:15 BMV ALL 4 U - Kričač Kodeljevo
13.06.2017 19:00 LUMAL team - BMV Teletim Kodeljevo
13.06.2017 19:45 Pikapolon`ca - Poljane Kodeljevo
07. krog      
20.06.2017 17:30 BMV Teletim - BMV ALL 4 U Kodeljevo
20.06.2017 18:15 Kričač - Pikapolon`ca Kodeljevo
20.06.2017 19:00 Poljane - Vulkanizerstvo Stipič Kodeljevo
20.06.2017 19:45 Bay Book - LUMAL team Kodeljevo
08. krog      
05.09.2017 17:30 Kričač - Vulkanizerstvo Stipič Kodeljevo
05.09.2017 18:15 BMV Teletim - Pikapolon`ca Kodeljevo
05.09.2017 19:00 LUMAL team - BMV ALL 4 U Kodeljevo
05.09.2017 19:45 Poljane - Bay Book Kodeljevo
09. krog      
12.09.2017 17:30 Poljane - LUMAL team Kodeljevo
10.10.2017 19:45 Bay Book - Kričač Kodeljevo
17.10.2017 18:45 Pikapolon`ca - BMV ALL 4 U Kodeljevo
17.10.2017 19:30 Vulkanizerstvo Stipič - BMV Teletim Kodeljevo
10. krog      
19.09.2017 18:15 BMV Teletim - Bay Book Kodeljevo
19.09.2017 19:00 LUMAL team - Pikapolon`ca Kodeljevo
19.09.2017 19:45 Kričač - Poljane Kodeljevo
24.10.2017 19:00 BMV ALL 4 U - Vulkanizerstvo Stipič Kodeljevo
11. krog      
26.09.2017 17:30 Kričač - LUMAL team Kodeljevo
26.09.2017 18:15 Bay Book - BMV ALL 4 U Kodeljevo
26.09.2017 19:00 Poljane - BMV Teletim Kodeljevo
26.09.2017 19:45 Vulkanizerstvo Stipič - Pikapolon`ca Kodeljevo
12. krog      
17.10.2017 17:15 Pikapolon`ca - Bay Book Kodeljevo
17.10.2017 18:00 BMV Teletim - Kričač Kodeljevo
17.10.2017 20:15 BMV ALL 4 U - Poljane Kodeljevo
17.10.2017 21:00 LUMAL team - Vulkanizerstvo Stipič Kodeljevo
13. krog      
12.09.2017 18:00 Kričač - BMV ALL 4 U Kodeljevo
10.10.2017 17:30 Poljane - Pikapolon`ca Kodeljevo
10.10.2017 18:15 Bay Book - Vulkanizerstvo Stipič Kodeljevo
10.10.2017 19:00 BMV Teletim - LUMAL team Kodeljevo
14. krog      
24.10.2017 17:30 Vulkanizerstvo Stipič - Poljane Kodeljevo
24.10.2017 18:15 LUMAL team - Bay Book Kodeljevo
24.10.2017 19:45 Pikapolon`ca - Kričač Kodeljevo
24.10.2017 20:30 BMV ALL 4 U - BMV Teletim Kodeljevo
       
 
Arhiv

Obvestila