U-10 (U10)
Leto:
 

Seznam lig

Ljubljanksa rekreativna liga 2019 ( 2 )
Abraham ( Abraham )
Bežigrad ( Člani )
Zimska liga 2018/19 ( 11 )
U-10 ( U10 )
U-10 od 1-8 mesta ( U10 )
U-10 od 9-14 mesta ( U10 )
U-11 ( U11 )
U-11 od 1-6 mesta ( U11 )
U-11 od 7-12 mesta ( U11 )
U-8 ( U8 )
U-9 skupina A ( U-9 )
U-9 skupina B ( U-9 )
XIX. Zimska liga ( Člani )
XIX. Zimska liga (2. del) ( Člani )
 
Tiskaj

Lestvica

.
  EKIPA ŠT Z N P
GR
1 NK Jezero-Medvode 13 10 3 0
49 : 12
33
2 NK Radomlje 13 9 2 2
46 : 14
29
3 NK Šmartno B 13 7 5 1
20 : 8
26
4 NK Šmartno A 13 6 6 1
21 : 12
24
5 NK Dob 13 6 3 4
21 : 11
21
6 NK Domžale 13 6 2 5
27 : 22
20
7 ND Slovan BELI 13 5 4 4
23 : 20
19
8 NK Brinje-Grosuplje RUMENI 13 6 1 6
18 : 27
19
9 NK Brinje-Grosuplje MODRI 13 4 3 6
19 : 23
15
10 ND Slovan RDEČI 13 4 2 7
18 : 35
14
11 OŠ Olimpija B 13 2 5 6
22 : 26
11
12 NK Ihan 13 2 2 9
9 : 36
8
13 OŠ Olimpija A 13 2 1 10
10 : 34
7
14 NK Laby`s Mengo28 13 1 3 9
16 : 39
6
ŠT - število tekem   Z - zmaga   N - neodločeno   P - poraz   GR - gol razlike  
 
Tiskaj

Rezultati

13 krog
02.02.2019 OŠ Olimpija A - ND Slovan BELI 0 : 4 ( : )
02.12.2018 NK Domžale - NK Ihan 2 : 1 ( : )
02.02.2019 NK Laby`s Mengo28 - ND Slovan RDEČI 2 : 3 ( : )
02.02.2019 OŠ Olimpija B - NK Jezero-Medvode 2 : 6 ( : )
02.02.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Radomlje 0 : 3 ( : )
02.02.2019 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Šmartno B 0 : 1 ( : )
02.02.2019 NK Dob - NK Šmartno A 2 : 1 ( : )
12 krog
02.02.2019 ND Slovan RDEČI - NK Domžale 3 : 1 ( : )
02.02.2019 NK Ihan - NK Dob 0 : 5 ( : )
02.02.2019 NK Šmartno A - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 2 : 0 ( : )
02.02.2019 NK Jezero-Medvode - OŠ Olimpija A 4 : 1 ( : )
02.02.2019 ND Slovan BELI - NK Laby`s Mengo28 2 : 2 ( : )
02.02.2019 NK Šmartno B - NK Brinje-Grosuplje MODRI 1 : 0 ( : )
02.02.2019 NK Radomlje - OŠ Olimpija B 6 : 2 ( : )
11 krog
02.02.2019 OŠ Olimpija B - NK Šmartno B 1 : 1 ( : )
02.02.2019 ND Slovan BELI - ND Slovan RDEČI 3 : 0 ( : )
02.02.2019 NK Laby`s Mengo28 - NK Jezero-Medvode 1 : 4 ( : )
02.02.2019 OŠ Olimpija A - NK Radomlje 0 : 5 ( : )
02.02.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Šmartno A 0 : 1 ( : )
02.02.2019 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Ihan 5 : 0 ( : )
02.02.2019 NK Dob - NK Domžale 1 : 0 ( : )
10 krog
19.01.2019 ND Slovan RDEČI - NK Dob 1 : 1 ( : )
19.01.2019 NK Domžale - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 1 : 3 ( : )
19.01.2019 NK Ihan - NK Brinje-Grosuplje MODRI 1 : 6 ( : )
19.01.2019 NK Šmartno A - OŠ Olimpija B 1 : 1 ( : )
19.01.2019 NK Šmartno B - OŠ Olimpija A 2 : 1 ( : )
19.01.2019 NK Radomlje - NK Laby`s Mengo28 6 : 3 ( : )
19.01.2019 NK Jezero-Medvode - ND Slovan BELI 2 : 0 ( : )
09 krog
19.01.2019 NK Jezero-Medvode - ND Slovan RDEČI 4 : 1 ( : )
19.01.2019 ND Slovan BELI - NK Radomlje 0 : 4 ( : )
19.01.2019 NK Laby`s Mengo28 - NK Šmartno B 2 : 2 ( : )
19.01.2019 OŠ Olimpija A - NK Šmartno A 1 : 4 ( : )
19.01.2019 OŠ Olimpija B - NK Ihan 1 : 1 ( : )
19.01.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Domžale 2 : 1 ( : )
19.01.2019 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Dob 0 : 0 ( : )
08 krog
05.01.2019 ND Slovan RDEČI - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 2 : 0 ( : )
05.01.2019 NK Dob - NK Brinje-Grosuplje MODRI 0 : 0 ( : )
19.01.2019 NK Domžale - OŠ Olimpija B 4 : 3 ( : )
05.01.2019 NK Ihan - OŠ Olimpija A 2 : 1 ( : )
05.01.2019 NK Šmartno A - NK Laby`s Mengo28 2 : 1 ( : )
05.01.2019 NK Šmartno B - ND Slovan BELI 1 : 1 ( : )
05.01.2019 NK Radomlje - NK Jezero-Medvode 1 : 1 ( : )
07 krog
05.01.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 0 : 1 ( : )
05.01.2019 OŠ Olimpija B - NK Dob 0 : 1 ( : )
19.01.2019 OŠ Olimpija A - NK Domžale 0 : 2 ( : )
05.01.2019 NK Laby`s Mengo28 - NK Ihan 0 : 0 ( : )
05.01.2019 ND Slovan BELI - NK Šmartno A 0 : 0 ( : )
05.01.2019 NK Jezero-Medvode - NK Šmartno B 1 : 1 ( : )
05.01.2018 NK Radomlje - ND Slovan RDEČI 3 : 1 ( : )
06 krog
08.12.2018 ND Slovan RDEČI - NK Brinje-Grosuplje MODRI 0 : 6 ( : )
08.12.2018 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - OŠ Olimpija B 3 : 1 ( : )
08.12.2018 NK Dob - OŠ Olimpija A 4 : 0 ( : )
08.12.2018 NK Domžale - NK Laby`s Mengo28 5 : 2 ( : )
08.12.2018 NK Ihan - ND Slovan BELI 0 : 2 ( : )
08.12.2018 NK Šmartno A - NK Jezero-Medvode 2 : 2 ( : )
08.12.2018 NK Šmartno B - NK Radomlje 2 : 0 ( : )
05 krog
08.12.2018 NK Šmartno B - ND Slovan RDEČI 4 : 0 ( : )
08.12.2018 NK Radomlje - NK Šmartno A 2 : 2 ( : )
08.12.2018 NK Jezero-Medvode - NK Ihan 2 : 1 ( : )
08.12.2018 ND Slovan BELI - NK Domžale 1 : 6 ( : )
08.12.2018 NK Laby`s Mengo28 - NK Dob 1 : 4 ( : )
08.12.2018 OŠ Olimpija A - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 3 : 1 ( : )
08.12.2018 OŠ Olimpija B - NK Brinje-Grosuplje MODRI 0 : 0 ( : )
04 krog
02.12.2018 ND Slovan RDEČI - OŠ Olimpija B 1 : 7 ( : )
02.12.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - OŠ Olimpija A 0 : 0 ( : )
02.12.2018 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Laby`s Mengo28 2 : 0 ( : )
02.12.2018 NK Dob - ND Slovan BELI 1 : 2 ( : )
02.12.2018 NK Domžale - NK Jezero-Medvode 1 : 3 ( : )
02.12.2018 NK Ihan - NK Radomlje 0 : 5 ( : )
18.11.2018 NK Šmartno A - NK Šmartno B 1 : 0 ( : )
03 krog
02.12.2018 NK Šmartno A - ND Slovan RDEČI 1 : 1 ( : )
19.01.2019 NK Šmartno B - NK Ihan 3 : 0 ( : )
02.12.2018 NK Radomlje - NK Domžale 1 : 2 ( : )
02.12.2018 NK Jezero-Medvode - NK Dob 3 : 1 ( : )
02.12.2018 ND Slovan BELI - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 2 : 3 ( : )
02.12.2018 NK Laby`s Mengo28 - NK Brinje-Grosuplje MODRI 0 : 5 ( : )
02.12.2018 OŠ Olimpija A - OŠ Olimpija B 1 : 0 ( : )
02 krog
18.11.2018 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Jezero-Medvode 0 : 7 ( : )
18.11.2018 ND Slovan RDEČI - OŠ Olimpija A 4 : 1 ( : )
18.11.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - ND Slovan BELI 0 : 5 ( : )
18.11.2018 OŠ Olimpija B - NK Laby`s Mengo28 3 : 0 ( : )
18.11.2018 NK Dob - NK Radomlje 1 : 2 ( : )
02.02.2019 NK Domžale - NK Šmartno B 1 : 1 ( : )
18.11.2018 NK Ihan - NK Šmartno A 1 : 3 ( : )
01 krog
02.12.2018 NK Šmartno A - NK Domžale 1 : 1 ( : )
18.11.2018 NK Šmartno B - NK Dob 1 : 0 ( : )
18.11.2018 NK Radomlje - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 8 : 0 ( : )
18.11.2018 NK Jezero-Medvode - NK Brinje-Grosuplje MODRI 10 : 0 ( : )
18.11.2018 NK Laby`s Mengo28 - OŠ Olimpija A 2 : 1 ( : )
18.11.2018 NK Ihan - ND Slovan RDEČI 2 : 1 ( : )
18.11.2018 ND Slovan BELI - OŠ Olimpija B 1 : 1 ( : )
 
Arhiv

Obvestila

19.12.2018
Propozicije 18/19 ZL
Propozicije U-10

ZL 1819 propozicije mladi.doc [189.50 kB]