U-8 (U8)
Leto:
 

Seznam lig

Ljubljanksa rekreativna liga 2019 ( 2 )
Abraham ( Abraham )
Bežigrad ( Člani )
Zimska liga 2018/19 ( 11 )
U-10 ( U10 )
U-10 od 1-8 mesta ( U10 )
U-10 od 9-14 mesta ( U10 )
U-11 ( U11 )
U-11 od 1-6 mesta ( U11 )
U-11 od 7-12 mesta ( U11 )
U-8 ( U8 )
U-9 skupina A ( U-9 )
U-9 skupina B ( U-9 )
XIX. Zimska liga ( Člani )
XIX. Zimska liga (2. del) ( Člani )
 
Tiskaj

Lestvica

.
  EKIPA ŠT Z N P
GR
1 NK Olimpija 18 18 0 0
129 : 10
54
2 NK Črni Graben 18 11 3 4
42 : 24
36
3 ND Slovan RDEČI 18 11 1 6
49 : 25
34
4 OŠ Olimpija A 18 10 1 7
38 : 48
31
5 NK Brinje-Grosuplje RUMENI 18 7 6 5
35 : 49
27
6 NK Laby`s Mengo28 18 8 3 7
35 : 52
27
7 ND Slovan BELI 18 6 1 11
28 : 39
19
8 NK Šmartno 18 3 2 13
21 : 45
11
9 NK Brinje-Grosuplje MODRI 18 3 2 13
22 : 57
11
10 OŠ Olimpija B 18 2 3 13
22 : 72
9
ŠT - število tekem   Z - zmaga   N - neodločeno   P - poraz   GR - gol razlike  
 
Tiskaj

Rezultati

18 krog
17.03.2019 ND Slovan RDEČI - NK Šmartno 2 : 1 ( : )
17.03.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - OŠ Olimpija B 3 : 1 ( : )
17.03.2019 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - OŠ Olimpija A 1 : 4 ( : )
17.03.2019 ND Slovan BELI - NK Olimpija 0 : 6 ( : )
10.03.2019 NK Laby`s Mengo28 - NK Črni Graben 1 : 3 ( : )
17 krog
10.03.2019 NK Črni Graben - ND Slovan BELI 2 : 0 ( : )
17.03.2019 NK Šmartno - NK Laby`s Mengo28 0 : 1 ( : )
17.03.2019 OŠ Olimpija B - ND Slovan RDEČI 0 : 3 ( : )
17.03.2019 OŠ Olimpija A - NK Brinje-Grosuplje MODRI 1 : 0 ( : )
17.03.2019 NK Olimpija - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 10 : 0 ( : )
16 krog
17.03.2019 ND Slovan BELI - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 1 : 1 ( : )
10.03.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Olimpija 0 : 7 ( : )
17.03.2019 ND Slovan RDEČI - OŠ Olimpija A 1 : 2 ( : )
17.03.2019 NK Laby`s Mengo28 - OŠ Olimpija B 0 : 0 ( : )
10.03.2019 NK Črni Graben - NK Šmartno 2 : 1 ( : )
15 krog
17.03.2019 NK Šmartno - ND Slovan BELI 2 : 1 ( : )
10.03.2019 OŠ Olimpija B - NK Črni Graben 1 : 6 ( : )
17.03.2019 OŠ Olimpija A - NK Laby`s Mengo28 5 : 2 ( : )
10.03.2019 NK Olimpija - ND Slovan RDEČI 5 : 0 ( : )
17.03.2019 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Brinje-Grosuplje MODRI 4 : 1 ( : )
14 krog
17.03.2019 NK Laby`s Mengo28 - NK Olimpija 0 : 15 ( : )
10.03.2019 ND Slovan BELI - NK Brinje-Grosuplje MODRI 4 : 0 ( : )
10.03.2019 ND Slovan RDEČI - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 3 : 0 ( : )
10.03.2019 NK Črni Graben - OŠ Olimpija A 0 : 1 ( : )
17.03.2019 NK Šmartno - OŠ Olimpija B 3 : 0 ( : )
13 krog
10.03.2019 OŠ Olimpija A - NK Šmartno 3 : 1 ( : )
20.01.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - ND Slovan RDEČI 1 : 2 ( : )
10.03.2019 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Laby`s Mengo28 7 : 1 ( : )
10.03.2019 NK Olimpija - NK Črni Graben 1 : 0 ( : )
10.03.2019 OŠ Olimpija B - ND Slovan BELI 1 : 3 ( : )
12 krog
17.02.2019 ND Slovan BELI - ND Slovan RDEČI 2 : 1 ( : )
17.02.2019 NK Laby`s Mengo28 - NK Brinje-Grosuplje MODRI 3 : 1 ( : )
17.02.2019 NK Črni Graben - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 1 : 1 ( : )
17.02.2019 NK Šmartno - NK Olimpija 1 : 4 ( : )
17.02.2019 OŠ Olimpija B - OŠ Olimpija A 1 : 5 ( : )
11 krog
17.02.2019 ND Slovan RDEČI - NK Laby`s Mengo28 3 : 2 ( : )
17.02.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Črni Graben 0 : 3 ( : )
17.02.2019 NK Olimpija - OŠ Olimpija B 13 : 0 ( : )
17.02.2019 OŠ Olimpija A - ND Slovan BELI 0 : 4 ( : )
17.02.2019 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Šmartno 1 : 0 ( : )
10 krog
17.02.2019 NK Šmartno - NK Brinje-Grosuplje MODRI 3 : 1 ( : )
20.01.2019 NK Črni Graben - ND Slovan RDEČI 2 : 1 ( : )
20.01.2019 OŠ Olimpija B - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 2 : 4 ( : )
20.01.2019 OŠ Olimpija A - NK Olimpija 3 : 7 ( : )
20.01.2019 ND Slovan BELI - NK Laby`s Mengo28 1 : 4 ( : )
09 krog
20.01.2019 OŠ Olimpija A - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 2 : 6 ( : )
20.01.2019 NK Črni Graben - NK Laby`s Mengo28 3 : 1 ( : )
20.01.2019 OŠ Olimpija B - NK Brinje-Grosuplje MODRI 2 : 2 ( : )
17.03.2019 NK Šmartno - ND Slovan RDEČI 2 : 3 ( : )
20.01.2019 NK Olimpija - ND Slovan BELI 4 : 1 ( : )
08 krog
06.01.2019 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Olimpija 0 : 12 ( : )
06.01.2019 ND Slovan RDEČI - OŠ Olimpija B 6 : 0 ( : )
06.01.2019 NK Laby`s Mengo28 - NK Šmartno 3 : 1 ( : )
06.01.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - OŠ Olimpija A 1 : 2 ( : )
06.01.2019 ND Slovan BELI - NK Črni Graben 1 : 4 ( : )
07 krog
06.01.2019 OŠ Olimpija A - ND Slovan RDEČI 1 : 5 ( : )
06.01.2019 NK Olimpija - NK Brinje-Grosuplje MODRI 6 : 0 ( : )
06.01.2019 OŠ Olimpija B - NK Laby`s Mengo28 1 : 2 ( : )
06.01.2019 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - ND Slovan BELI 0 : 4 ( : )
06.01.2019 NK Šmartno - NK Črni Graben 1 : 2 ( : )
06 krog
01.12.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 3 : 3 ( : )
09.12.2018 NK Črni Graben - OŠ Olimpija B 1 : 1 ( : )
09.12.2018 NK Laby`s Mengo28 - OŠ Olimpija A 5 : 0 ( : )
09.12.2018 ND Slovan BELI - NK Šmartno 3 : 1 ( : )
09.12.2018 ND Slovan RDEČI - NK Olimpija 2 : 3 ( : )
05 krog
09.12.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - ND Slovan BELI 1 : 0 ( : )
09.12.2018 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - ND Slovan RDEČI 1 : 0 ( : )
09.12.2018 NK Olimpija - NK Laby`s Mengo28 4 : 0 ( : )
09.12.2018 OŠ Olimpija A - NK Črni Graben 0 : 6 ( : )
09.12.2018 OŠ Olimpija B - NK Šmartno 6 : 0 ( : )
04 krog
01.12.2018 NK Črni Graben - NK Olimpija 2 : 8 ( : )
01.12.2018 ND Slovan RDEČI - NK Brinje-Grosuplje MODRI 9 : 2 ( : )
01.12.2018 NK Šmartno - OŠ Olimpija A 2 : 2 ( : )
01.12.2018 ND Slovan BELI - OŠ Olimpija B 0 : 2 ( : )
03 krog
01.12.2018 NK Olimpija - NK Šmartno 7 : 1 ( : )
01.12.2018 OŠ Olimpija A - OŠ Olimpija B 5 : 3 ( : )
01.12.2018 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Črni Graben 1 : 1 ( : )
09.12.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Laby`s Mengo28 2 : 3 ( : )
01.12.2018 ND Slovan RDEČI - ND Slovan BELI 4 : 0 ( : )
02 krog
18.11.2018 NK Črni Graben - NK Brinje-Grosuplje MODRI 4 : 1 ( : )
18.11.2018 NK Šmartno - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 1 : 1 ( : )
18.11.2018 NK Laby`s Mengo28 - ND Slovan RDEČI 1 : 1 ( : )
18.11.2018 OŠ Olimpija B - NK Olimpija 0 : 14 ( : )
17.03.2019 ND Slovan BELI - OŠ Olimpija A 0 : 2 ( : )
01 krog
18.11.2018 NK Olimpija - OŠ Olimpija A 3 : 0 ( : )
18.11.2018 ND Slovan RDEČI - NK Črni Graben 3 : 0 ( : )
06.01.2019 NK Laby`s Mengo28 - ND Slovan BELI 4 : 3 ( : )
18.11.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Šmartno 3 : 0 ( : )
18.11.2018 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - OŠ Olimpija B 2 : 1 ( : )
 
Arhiv

Obvestila

19.12.2018
Propozicije 18/19 ZL
Propozicije U-8

ZL 1819 propozicije mladi.doc [189.50 kB]