U-9 skupina A (U-9)
Leto:
 

Seznam lig

Ljubljanksa rekreativna liga 2019 ( 2 )
Abraham ( Abraham )
Bežigrad ( Člani )
Zimska liga 2018/19 ( 11 )
U-10 ( U10 )
U-10 od 1-8 mesta ( U10 )
U-10 od 9-14 mesta ( U10 )
U-11 ( U11 )
U-11 od 1-6 mesta ( U11 )
U-11 od 7-12 mesta ( U11 )
U-8 ( U8 )
U-9 skupina A ( U-9 )
U-9 skupina B ( U-9 )
XIX. Zimska liga ( Člani )
XIX. Zimska liga (2. del) ( Člani )
 
Tiskaj

Lestvica

.
  EKIPA ŠT Z N P
GR
1 NK Olimpija A 12 10 2 0
40 : 4
32
2 NK Cerknica 12 8 3 1
24 : 9
27
3 FC Postojna 12 4 5 3
26 : 13
17
4 NK Brinje-Grosuplje MODRI 12 4 4 4
13 : 17
16
5 NK Dren-Vrhnika 12 3 1 8
17 : 29
10
6 NK Dragomer A 12 3 1 8
14 : 37
10
7 OŠ Olimpija B 12 2 0 10
10 : 35
6
8 ND Idrija 0 0 0 0
0 : 0
0
ŠT - število tekem   Z - zmaga   N - neodločeno   P - poraz   GR - gol razlike  
 
Tiskaj

Rezultati

14 krog
03.03.2019 OŠ Olimpija B - NK Cerknica 0 : 3 ( : )
10.02.2019 NK Dren-Vrhnika - NK Dragomer A 4 : 0 ( : )
03.03.2019 NK Olimpija A - FC Postojna 2 : 0 ( : )
13 krog
03.03.2019 NK Cerknica - NK Olimpija A 0 : 2 ( : )
27.01.2019 NK Dragomer A - OŠ Olimpija B 2 : 0 ( : )
03.03.2019 FC Postojna - NK Brinje-Grosuplje MODRI 1 : 1 ( : )
12 krog
10.02.2019 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Cerknica 1 : 1 ( : )
27.01.2019 NK Dren-Vrhnika - OŠ Olimpija B 4 : 0 ( : )
27.01.2019 NK Olimpija A - NK Dragomer A 5 : 0 ( : )
11 krog
10.02.2019 OŠ Olimpija B - NK Olimpija A 1 : 4 ( : )
10.02.2019 NK Dragomer A - NK Brinje-Grosuplje MODRI 1 : 3 ( : )
16.12.2018 FC Postojna - NK Dren-Vrhnika 4 : 0 ( : )
10 krog
27.01.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - OŠ Olimpija B 2 : 1 ( : )
27.01.2019 NK Dren-Vrhnika - NK Olimpija A 0 : 8 ( : )
13.01.2019 FC Postojna - NK Cerknica 1 : 1 ( : )
09 krog
27.01.2019 NK Olimpija A - NK Brinje-Grosuplje MODRI 3 : 0 ( : )
10.02.2019 NK Cerknica - NK Dren-Vrhnika 4 : 2 ( : )
03.03.2019 NK Dragomer A - FC Postojna 1 : 6 ( : )
08 krog
13.01.2019 NK Cerknica - NK Dragomer A 2 : 1 ( : )
13.01.2019 NK Dren-Vrhnika - NK Brinje-Grosuplje MODRI 0 : 1 ( : )
10.02.2019 FC Postojna - OŠ Olimpija B 5 : 1 ( : )
07 krog
10.02.2019 FC Postojna - NK Olimpija A 0 : 0 ( : )
13.01.2019 NK Dragomer A - NK Dren-Vrhnika 2 : 1 ( : )
10.02.2019 NK Cerknica - OŠ Olimpija B 2 : 0 ( : )
06 krog
16.12.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - FC Postojna 0 : 0 ( : )
16.12.2018 NK Olimpija A - NK Cerknica 1 : 1 ( : )
16.12.2018 OŠ Olimpija B - NK Dragomer A 1 : 2 ( : )
05 krog
16.12.2018 NK Cerknica - NK Brinje-Grosuplje MODRI 3 : 0 ( : )
16.12.2018 OŠ Olimpija B - NK Dren-Vrhnika 2 : 1 ( : )
16.12.2018 NK Dragomer A - NK Olimpija A 1 : 8 ( : )
04 krog
09.12.2018 NK Olimpija A - OŠ Olimpija B 3 : 1 ( : )
09.12.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Dragomer A 2 : 1 ( : )
09.12.2018 NK Dren-Vrhnika - FC Postojna 4 : 2 ( : )
03 krog
09.12.2018 NK Cerknica - FC Postojna 1 : 0 ( : )
09.12.2018 NK Olimpija A - NK Dren-Vrhnika 2 : 0 ( : )
09.12.2018 OŠ Olimpija B - NK Brinje-Grosuplje MODRI 3 : 2 ( : )
02 krog
25.11.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Olimpija A 0 : 2 ( : )
25.11.2018 FC Postojna - NK Dragomer A 2 : 2 ( : )
25.11.2018 NK Dren-Vrhnika - NK Cerknica 0 : 3 ( : )
01 krog
25.11.2018 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Dren-Vrhnika 1 : 1 ( : )
25.11.2018 NK Dragomer A - NK Cerknica 1 : 3 ( : )
25.11.2018 OŠ Olimpija B - FC Postojna 0 : 5 ( : )
 
Arhiv

Obvestila

19.12.2018
Propozicije 18/19 ZL
Propozicije U-9 skupina A

ZL 1819 propozicije mladi.doc [189.50 kB]