U10 in U8 še zadnjič v letu 2018

07.12.2018
V soboto in nedeljo v Športnem centru Triglav poteka drugi krog Zimske lige za selekcijo U9. Medtem, ko za selekciji U8 in U10 poteka tretji krog, zadnji v letu 2018...

Sobota, 8.12.2018
U10
09:00 NK Jezero-Medvode - NK Ihan
09:25 NK Radomlje - NK Šmartno A
09:50 NK Ihan - ND Slovan BELI
10:15 NK Šmartno A - NK Jezero-Medvode
10:40 NK Šmartno B - NK Radomlje
11:05 ND Slovan BELI - NK Domžale
11:30 NK Šmartno B - ND Slovan RDEČI
11:55 NK Domžale - NK Laby`s Mengo28
12:20 ND Slovan RDEČI - NK Brinje-Grosuplje MODRI
12:45 NK Laby`s Mengo28 - NK Dob
13:10 OŠ Olimpija A - NK Brinje-Grosuplje RUMENI
13:35 OŠ Olimpija B - NK Brinje-Grosuplje MODRI
14:00 NK Dob - OŠ Olimpija A
14:25 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - OŠ Olimpija B


Nedelja, 9.12.2018
U-9
08:00 NK Olimpija A - OŠ Olimpija B
08:25 NK Olimpija B - OŠ Olimpija A
08:50 NK Olimpija A - NK Dren-Vrhnika
09:15 NK Olimpija B - NK Svoboda
09:40 OŠ Olimpija B - NK Brinje-Grosuplje MODRI
10:05 OŠ Olimpija A - NK Brinje-Grosuplje RUMENI
10:30 NK Dren-Vrhnika - NK Postojna
10:55 NK Svoboda - ND Slovan
11:20 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Dragomer A
11:45 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - NK Dragomer B
12:10 NK Cerknica - NK Postojna
12:35 NK Šmartno - ND Slovan
13:00 NK Dragomer A - ND Idrija
13:25 NK Dragomer B - NK Termit Moravče
13:50 ND Idrija - NK Cerknica
14:15 NK Termit Moravče - NK Šmartno

U-8
14:45 NK Brinje-Grosuplje MODRI - ND Slovan BELI
15:10 NK Brinje-Grosuplje RUMENI - ND Slovan RDEČI
15:35 NK Brinje-Grosuplje MODRI - NK Laby`s Mengo28
16:00 ND Slovan BELI - NK Šmartno
16:25 NK Laby`s Mengo28 - NK Brinje-Grosuplje RUMENI
16:50 ND Slovan RDEČI - NK Olimpija
17:15 OŠ Olimpija B - NK Šmartno
17:40 OŠ Olimpija A - NK Črni Graben
18:05 NK Olimpija - NK Laby`s Mengo28
18:30 NK Črni Graben - OŠ Olimpija B
18:55 NK Laby`s Mengo28 - OŠ Olimpija A
avtor: Klemen
 
 
 

ZIMSKA LIGA LJUBLJANE

RAZPORED TEKEM DEČKI U-8:     KLIKNI

RAZPORED TEKEM DEČKI U-9 A: KLIKNI

RAZPORED TEKEM DEČKI U-9 B: KLIKNI

  

RAZPORED TEKEM DEČKI U-10:  KLIKNI

RAZPORED TEKEM DEČKI U-11:  KLIKNI

 

PARTNERJI IN POKROVITELJI

   

  

 

 

 

 

PRODAJA POKALOV IN MEDALJ

prodajalna v Športnem centru Triglav, Vodovodna cesta 25 (Bežigrad):

 

              telefon: 040/ 241-561                          email: klemen.sodrznik@siol.net

 

IGRANJE NAMIZNEGA TENISA

V dvorani Športnega centra Triglav lahko igrate tudi namizni tenis. Pokličite nas!
 
 
vse

Razpored naslednjih tekem

XIX. Zimska liga (2. del) Člani  
Ljubljana - Litostroj veterani 23.02.19
16:00
ŠD Trnovo - Majlond 23.02.19
16:45
Litostroj Power - Talisman 23.02.19
17:30
Inštitut Prevent - 5A projekcija / Kikani s.p. 23.02.19
18:15
Litostroj veterani - Inštitut Prevent 02.03.19
17:00
   
 

Rezultati zadnje tekme

Zimska liga 2018/19 2019
01. krog 17.02.2019 / U-10 od 1-8 mesta (U10)
NK Šmartno B - NK Domžale 1 : 1 ( : )
NK Radomlje - ND Slovan BELI 0 : 1 ( : )
NK Jezero-Medvode - NK Brinje-Grosuplje RUMENI 8 : 0 ( : )
NK Šmartno A - NK Dob  :  ( : )