Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad

Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad
EkipaŠTZNPKTGRT
1.Green Cave9720036 : 19 (17)23
2.KMN Lokomotiva9702046 : 18 (28)21
3.Mizarstvo Hočevar9621042 : 18 (24)20
4.FIN servis9513024 : 18 (6)16
5.E. Leclerc9414025 : 29 (-4)13
6.Leposana9405025 : 22 (3)12
7.Kolovrat9324023 : 29 (-6)11
8.Litostroj Power9306027 : 32 (-5)9
9.ŠD Strmec9207022 : 33 (-11)6
10.Black Dragons9009021 : 73 (-52)0
ŠT - število tekem, Z - zmaga, N - neodločeno, P - poraz, KT - kazenske točke, GR - gol razlike, T - točke
Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad / 1.krog
E. Leclerc
3:2
Leposana
06. 03. 2020 - 18:45
Litostroj Power
4:7
Mizarstvo Hočevar
03. 06. 2020 - 19:30
KMN Lokomotiva
6:0
ŠD Strmec
03. 06. 2020 - 20:15
Green Cave
10:3
Black Dragons
07. 10. 2020 - 19:30
FIN servis
0:5
Kolovrat
07. 10. 2020 - 20:15
Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad / 2.krog
ŠD Strmec
3:4
E. Leclerc
10. 06. 2020 - 18:00
Leposana
2:3
Green Cave
10. 06. 2020 - 18:45
Kolovrat
6:4
Black Dragons
10. 06. 2020 - 19:30
Mizarstvo Hočevar
3:5
KMN Lokomotiva
10. 06. 2020 - 20:15
FIN servis
2:0
Litostroj Power
10. 06. 2020 - 21:00
Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad / 3.krog
E. Leclerc
0:7
Mizarstvo Hočevar
17. 06. 2020 - 18:00
Black Dragons
2:4
Leposana
17. 06. 2020 - 18:45
Green Cave
2:1
ŠD Strmec
17. 06. 2020 - 19:30
KMN Lokomotiva
0:3
FIN servis
17. 06. 2020 - 20:15
Litostroj Power
5:3
Kolovrat
17. 06. 2020 - 21:00
Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad / 4.krog
ŠD Strmec
13:3
Black Dragons
24. 06. 2020 - 18:00
FIN servis
6:2
E. Leclerc
24. 06. 2020 - 18:45
Kolovrat
2:6
Leposana
24. 06. 2020 - 19:30
Litostroj Power
3:6
KMN Lokomotiva
24. 06. 2020 - 21:00
Mizarstvo Hočevar
3:3
Green Cave
07. 10. 2020 - 18:00
Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad / 5.krog
Green Cave
4:2
FIN servis
02. 09. 2020 - 18:00
E. Leclerc
1:0
Litostroj Power
02. 09. 2020 - 18:45
Leposana
1:4
ŠD Strmec
02. 09. 2020 - 19:30
Black Dragons
2:9
Mizarstvo Hočevar
02. 09. 2020 - 20:15
KMN Lokomotiva
6:1
Kolovrat
07. 10. 2020 - 18:45
Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad / 6.krog
Kolovrat
2:1
ŠD Strmec
09. 09. 2020 - 18:00
KMN Lokomotiva
5:3
E. Leclerc
09. 09. 2020 - 18:45
Mizarstvo Hočevar
3:2
Leposana
09. 09. 2020 - 19:30
Litostroj Power
3:7
Green Cave
09. 09. 2020 - 20:15
FIN servis
5:2
Black Dragons
09. 09. 2020 - 21:00
Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad / 7.krog
ŠD Strmec
0:5
Mizarstvo Hočevar
16. 09. 2020 - 18:00
Leposana
4:0
FIN servis
16. 09. 2020 - 18:45
E. Leclerc
2:2
Kolovrat
16. 09. 2020 - 19:30
Green Cave
4:3
KMN Lokomotiva
16. 09. 2020 - 20:15
Black Dragons
3:5
Litostroj Power
16. 09. 2020 - 21:00
Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad / 8.krog
Litostroj Power
2:3
Leposana
23. 09. 2020 - 19:00
E. Leclerc
1:2
Green Cave
23. 09. 2020 - 19:45
KMN Lokomotiva
12:0
Black Dragons
23. 09. 2020 - 20:30
FIN servis
5:0
ŠD Strmec
24. 09. 2020 - 19:00
Kolovrat
1:4
Mizarstvo Hočevar
24. 09. 2020 - 20:00
Ljubljanska rekreativna liga 2020 / Bežigrad / 9.krog
Mizarstvo Hočevar
1:1
FIN servis
30. 09. 2020 - 18:45
Green Cave
1:1
Kolovrat
30. 09. 2020 - 19:30
Leposana
1:3
KMN Lokomotiva
30. 09. 2020 - 20:15
ŠD Strmec
0:5
Litostroj Power
30. 09. 2020 - 21:00
Black Dragons
2:9
E. Leclerc
07. 10. 2020 - 21:00