Ljubljanske lige 2011 / Moste 4

Ljubljanske lige 2011 / Moste 4
EkipaŠTZNPKTGRT
1.Lepotni studio Prive151221095 : 40 (55)38
2.ŠD Kepa Petka151023045 : 30 (15)32
3.Japra Team15933074 : 46 (28)30
4.Rekreativa15933056 : 28 (28)30
5.Esva sistemi15843059 : 36 (23)28
6.ŠD Kepa15915071 : 53 (18)28
7.Vodmat15726046 : 41 (5)23
8.Adel avtodeli15645046 : 39 (7)22
9.GiP Zajčja Dobrava14626043 : 47 (-4)20
10.Green Cave15555033 : 45 (-12)20
11.Antinazionale15537058 : 56 (2)18
12.Unikat15528048 : 57 (-9)17
13.Cosmos bar15519050 : 75 (-25)16
14.Turbo M153210037 : 63 (-26)11
15.Veseli ventilčki152013029 : 76 (-47)6
16.Te Tol140014026 : 84 (-58)0
ŠT - število tekem, Z - zmaga, N - neodločeno, P - poraz, KT - kazenske točke, GR - gol razlike, T - točke
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 1.krog
ŠD Kepa Petka
4:3
Japra Team
16. 05. 2011 - 18:30 C - ponedeljek
Unikat
4:2
Veseli ventilčki
16. 05. 2011 - 19:15 C - ponedeljek
Antinazionale
0:5
Vodmat
16. 05. 2011 - 20:00 C - ponedeljek
Turbo M
1:4
Rekreativa
16. 05. 2011 - 20:45 C - ponedeljek
Green Cave
1:0
Esva sistemi
17. 05. 2011 - 18:30 C - torek
Cosmos bar
1:6
Lepotni studio Prive
17. 05. 2011 - 19:15 C - torek
Te Tol
4:9
ŠD Kepa
17. 05. 2011 - 20:00 C - torek
Adel avtodeli
0:2
GiP Zajčja Dobrava
17. 05. 2011 - 20:45 C - torek
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 2.krog
Japra Team
4:3
GiP Zajčja Dobrava
23. 05. 2011 - 18:30 C
Rekreativa
6:2
Te Tol
23. 05. 2011 - 19:15 C
Esva sistemi
4:4
Antinazionale
23. 05. 2011 - 20:00 C
ŠD Kepa Petka
4:3
Unikat
23. 05. 2011 - 20:45 C
ŠD Kepa
2:2
Adel avtodeli
24. 05. 2011 - 18:30 C
Lepotni studio Prive
9:2
Turbo M
24. 05. 2011 - 19:15 C
Vodmat
2:1
Cosmos bar
24. 05. 2011 - 20:00 C
Veseli ventilčki
0:2
Green Cave
24. 05. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 3.krog
Unikat
1:7
Japra Team
30. 05. 2011 - 18:30 C
Green Cave
3:3
ŠD Kepa Petka
30. 05. 2011 - 19:15 C
Antinazionale
6:1
Veseli ventilčki
30. 05. 2011 - 20:00 C
Adel avtodeli
2:0
Rekreativa
30. 05. 2011 - 20:45 C
Cosmos bar
2:7
Esva sistemi
31. 05. 2011 - 18:30 C
Turbo M
3:6
Vodmat
31. 05. 2011 - 19:15 C
Te Tol
3:5
Lepotni studio Prive
31. 05. 2011 - 20:00 C
GiP Zajčja Dobrava
2:9
ŠD Kepa
31. 05. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 4.krog
Rekreativa
3:3
GiP Zajčja Dobrava
06. 06. 2011 - 18:30 C
Vodmat
6:2
Te Tol
06. 06. 2011 - 19:15 C
ŠD Kepa Petka
3:2
Antinazionale
06. 06. 2011 - 20:00 C
Unikat
0:1
Green Cave
06. 06. 2011 - 20:45 C
Japra Team
3:5
ŠD Kepa
07. 06. 2011 - 18:30 C
Lepotni studio Prive
5:5
Adel avtodeli
07. 06. 2011 - 19:15 C
Esva sistemi
3:3
Turbo M
07. 06. 2011 - 20:00 C
Veseli ventilčki
2:6
Cosmos bar
28. 06. 2011 - 17:45 preloženo zaradi neurja
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 5.krog
Antinazionale
1:2
Unikat
13. 06. 2011 - 18:30 C
Cosmos bar
3:1
ŠD Kepa Petka
13. 06. 2011 - 19:15 C
GiP Zajčja Dobrava
2:8
Lepotni studio Prive
13. 06. 2011 - 20:00 C
ŠD Kepa
3:4
Rekreativa
13. 06. 2011 - 20:45 C
Green Cave
3:3
Japra Team
14. 06. 2011 - 18:30 C
Turbo M
2:1
Veseli ventilčki
14. 06. 2011 - 19:15 C
Te Tol
0:4
Esva sistemi
14. 06. 2011 - 20:00 C
Adel avtodeli
1:3
Vodmat
14. 06. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 6.krog
Japra Team
3:3
Rekreativa
20. 06. 2011 - 18:30 C
Vodmat
1:2
GiP Zajčja Dobrava
20. 06. 2011 - 19:15 C
ŠD Kepa Petka
3:2
Turbo M
20. 06. 2011 - 20:00 C
Green Cave
1:1
Antinazionale
20. 06. 2011 - 20:45 C
Lepotni studio Prive
11:2
ŠD Kepa
21. 06. 2011 - 18:30 C
Esva sistemi
1:4
Adel avtodeli
21. 06. 2011 - 19:15 C
Veseli ventilčki
3:1
Te Tol
21. 06. 2011 - 20:00 C
Unikat
5:7
Cosmos bar
21. 06. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 7.krog
Antinazionale
5:7
Japra Team
27. 06. 2011 - 18:30 C
Turbo M
5:6
Unikat
27. 06. 2011 - 19:15 C
Te Tol
2:8
ŠD Kepa Petka
27. 06. 2011 - 20:00 C
Rekreativa
1:2
Lepotni studio Prive
27. 06. 2011 - 20:45 C
Cosmos bar
6:6
Green Cave
28. 06. 2011 - 18:30 C
Adel avtodeli
2:3
Veseli ventilčki
28. 06. 2011 - 19:15 C
GiP Zajčja Dobrava
2:4
Esva sistemi
28. 06. 2011 - 20:00 C
ŠD Kepa
1:5
Vodmat
28. 06. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 8.krog
Vodmat
1:3
Rekreativa
29. 08. 2011 - 18:30 C
Veseli ventilčki
4:6
GiP Zajčja Dobrava
29. 08. 2011 - 19:15 C
ŠD Kepa Petka
3:1
Adel avtodeli
29. 08. 2011 - 20:00 C
Antinazionale
10:5
Cosmos bar
29. 08. 2011 - 20:45 C
Japra Team
4:4
Lepotni studio Prive
30. 08. 2011 - 18:30 C
Esva sistemi
5:3
ŠD Kepa
30. 08. 2011 - 19:15 C
Unikat
7:1
Te Tol
30. 08. 2011 - 20:00 C
Green Cave
2:0
Turbo M
30. 08. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 9.krog
Turbo M
1:2
Antinazionale
05. 09. 2011 - 18:30 C
Adel avtodeli
3:3
Unikat
05. 09. 2011 - 19:15 C
GiP Zajčja Dobrava
3:4
ŠD Kepa Petka
05. 09. 2011 - 20:00 C
Rekreativa
3:3
Esva sistemi
05. 09. 2011 - 20:45 C
Cosmos bar
3:6
Japra Team
06. 09. 2011 - 18:30 C
Te Tol
3:4
Green Cave
06. 09. 2011 - 19:15 C
ŠD Kepa
9:4
Veseli ventilčki
06. 09. 2011 - 20:00 C
Lepotni studio Prive
9:2
Vodmat
06. 09. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 10.krog
Veseli ventilčki
1:6
Rekreativa
12. 09. 2011 - 18:30 C
ŠD Kepa Petka
2:3
ŠD Kepa
12. 09. 2011 - 19:15 C
Unikat
3:6
GiP Zajčja Dobrava
12. 09. 2011 - 20:00 C
Antinazionale
7:2
Te Tol
12. 09. 2011 - 20:45 C
Japra Team
5:4
Vodmat
13. 09. 2011 - 18:30 C
Esva sistemi
4:6
Lepotni studio Prive
13. 09. 2011 - 19:15 C
Green Cave
1:3
Adel avtodeli
13. 09. 2011 - 20:00 C
Cosmos bar
6:3
Turbo M
13. 09. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 11.krog
Te Tol
0:5
Cosmos bar
19. 09. 2011 - 18:30 C
Adel avtodeli
5:3
Antinazionale
19. 09. 2011 - 19:15 C
ŠD Kepa
6:3
Unikat
19. 09. 2011 - 20:00 C
Rekreativa
0:1
ŠD Kepa Petka
19. 09. 2011 - 20:45 C
Turbo M
1:8
Japra Team
20. 09. 2011 - 18:30 C
GiP Zajčja Dobrava
3:1
Green Cave
20. 09. 2011 - 19:15 C
Lepotni studio Prive
8:1
Veseli ventilčki
20. 09. 2011 - 20:00 C
Vodmat
0:4
Esva sistemi
20. 09. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 12.krog
ŠD Kepa Petka
0:2
Lepotni studio Prive
26. 09. 2011 - 18:30 C
Unikat
3:4
Rekreativa
26. 09. 2011 - 19:15 C
Antinazionale
2:2
GiP Zajčja Dobrava
26. 09. 2011 - 20:00 C
Turbo M
7:3
Te Tol
26. 09. 2011 - 20:45 C
Japra Team
1:4
Esva sistemi
27. 09. 2011 - 18:30 C
Veseli ventilčki
1:5
Vodmat
27. 09. 2011 - 19:15 C
Green Cave
2:3
ŠD Kepa
27. 09. 2011 - 20:00 C
Cosmos bar
3:8
Adel avtodeli
27. 09. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 13.krog
Te Tol
3:8
Japra Team
03. 10. 2011 - 18:30 C
ŠD Kepa
4:6
Antinazionale
03. 10. 2011 - 19:15 C
Rekreativa
7:0
Green Cave
03. 10. 2011 - 20:00 C
Vodmat
1:4
ŠD Kepa Petka
03. 10. 2011 - 20:45 C
Adel avtodeli
5:5
Turbo M
04. 10. 2011 - 18:30 C
GiP Zajčja Dobrava
7:2
Cosmos bar
04. 10. 2011 - 19:15 C
Lepotni studio Prive
4:5
Unikat
04. 10. 2011 - 20:00 C
Esva sistemi
9:3
Veseli ventilčki
04. 10. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 14.krog
ŠD Kepa Petka
2:2
Esva sistemi
10. 10. 2011 - 18:30 C
Turbo M
2:0
GiP Zajčja Dobrava
10. 10. 2011 - 19:15 C
Antinazionale
3:7
Rekreativa
10. 10. 2011 - 20:00 C
Te Tol
0:5
Adel avtodeli
10. 10. 2011 - 20:45 C
Japra Team
7:3
Veseli ventilčki
11. 10. 2011 - 18:30 C
Unikat
1:1
Vodmat
11. 10. 2011 - 19:15 C
Green Cave
2:9
Lepotni studio Prive
11. 10. 2011 - 20:00 C
Cosmos bar
0:7
ŠD Kepa
11. 10. 2011 - 20:45 C
Ljubljanske lige 2011 / Moste 4 / 15.krog
GiP Zajčja Dobrava
:
Te Tol
17. 10. 2011 - 18:30 neodigrano
Rekreativa
5:0
Cosmos bar
17. 10. 2011 - 19:15 C
Lepotni studio Prive
7:6
Antinazionale
17. 10. 2011 - 20:00 C
Veseli ventilčki
0:3
ŠD Kepa Petka
17. 10. 2011 - 20:45 C
Adel avtodeli
0:5
Japra Team
18. 10. 2011 - 18:30 C
ŠD Kepa
5:0
Turbo M
18. 10. 2011 - 19:15 C
Vodmat
4:4
Green Cave
18. 10. 2011 - 20:00 C
Esva sistemi
5:2
Unikat
18. 10. 2011 - 20:45 C