Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad

Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad
EkipaŠTZNPKTGRT
1.Teleg M1717000117 : 24 (93)51
2.Avto Grosuplje171601091 : 29 (62)48
3.Silvija Trade1714030117 : 47 (70)42
4.Šipca okna-vrata171205074 : 57 (17)36
5.Kolektiva171016065 : 46 (19)31
6.Šipca steklarstvo17935064 : 48 (16)30
7.WD 40171007062 : 57 (5)30
8.Green Cave17926051 : 53 (-2)29
9.Krovstvo Žeželj Zmaji17917063 : 55 (8)28
10.Realka Transport Vrtarič17818050 : 62 (-12)25
11.Litostroj Power176110062 : 64 (-2)19
12.Taurus bar No.1175111042 : 66 (-24)16
13.Barca Termovar175012037 : 80 (-43)15
14.Izterjave Barič174013048 : 79 (-31)12
15.Maratonci173311043 : 62 (-19)12
16.ŠD Turbo M173212029 : 67 (-38)11
17.Akton173014039 : 94 (-55)9
18.Veseli ventilčki172114028 : 92 (-64)7
ŠT - število tekem, Z - zmaga, N - neodločeno, P - poraz, KT - kazenske točke, GR - gol razlike, T - točke
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 1.krog
Izterjave Barič
4:3
Maratonci
09. 05. 2012 - 17:00
Silvija Trade
7:3
WD 40
10. 05. 2012 - 17:00
Taurus bar No.1
3:1
Realka Transport Vrtarič
10. 05. 2012 - 17:45
ŠD Turbo M
1:6
Avto Grosuplje
10. 05. 2012 - 18:30
Krovstvo Žeželj Zmaji
4:3
Kolektiva
10. 05. 2012 - 19:15
Teleg M
6:2
Akton
10. 05. 2012 - 20:00
Green Cave
1:0
Veseli ventilčki
11. 05. 2012 - 17:45
Barca Termovar
2:1
Litostroj Power
11. 05. 2012 - 18:30
Šipca okna-vrata
1:3
Šipca steklarstvo
11. 05. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 2.krog
Veseli ventilčki
0:6
Barca Termovar
16. 05. 2012 - 17:00
ŠD Turbo M
1:6
WD 40
17. 05. 2012 - 17:00
Akton
0:5
Taurus bar No.1
17. 05. 2012 - 17:45
Izterjave Barič
4:5
Avto Grosuplje
17. 05. 2012 - 18:30
Teleg M
8:4
Kolektiva
17. 05. 2012 - 20:00
Silvija Trade
3:1
Maratonci
18. 05. 2012 - 17:45
Šipca steklarstvo
2:2
Green Cave
18. 05. 2012 - 18:30
Šipca okna-vrata
5:2
Litostroj Power
18. 05. 2012 - 19:15
Krovstvo Žeželj Zmaji
6:2
Realka Transport Vrtarič
18. 05. 2012 - 20:00
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 3.krog
Litostroj Power
2:6
Green Cave
23. 05. 2012 - 17:00
Izterjave Barič
1:7
WD 40
24. 05. 2012 - 17:00
Kolektiva
4:1
Taurus bar No.1
24. 05. 2012 - 17:45
Avto Grosuplje
6:1
Silvija Trade
24. 05. 2012 - 18:30
Maratonci
1:1
ŠD Turbo M
24. 05. 2012 - 19:15
Realka Transport Vrtarič
0:10
Teleg M
24. 05. 2012 - 20:00
Akton
3:2
Krovstvo Žeželj Zmaji
25. 05. 2012 - 17:45
Šipca steklarstvo
5:3
Barca Termovar
25. 05. 2012 - 18:30
Šipca okna-vrata
5:1
Veseli ventilčki
25. 05. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 4.krog
Barca Termovar
2:6
Kolektiva
30. 05. 2012 - 17:00
Krovstvo Žeželj Zmaji
1:5
WD 40
31. 05. 2012 - 17:00
Maratonci
1:3
Taurus bar No.1
31. 05. 2012 - 17:45
Teleg M
2:1
Avto Grosuplje
31. 05. 2012 - 18:30
Veseli ventilčki
2:8
Silvija Trade
31. 05. 2012 - 19:15
Realka Transport Vrtarič
3:2
Green Cave
31. 05. 2012 - 20:00
ŠD Turbo M
2:1
Litostroj Power
01. 06. 2012 - 17:45
Šipca okna-vrata
6:4
Akton
01. 06. 2012 - 18:30
Izterjave Barič
2:4
Šipca steklarstvo
01. 06. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 5.krog
Izterjave Barič
0:7
Kolektiva
06. 06. 2012 - 17:00
Silvija Trade
9:2
Akton
07. 06. 2012 - 17:00
Taurus bar No.1
3:5
Litostroj Power
07. 06. 2012 - 17:45
Avto Grosuplje
6:0
Green Cave
07. 06. 2012 - 18:30
Realka Transport Vrtarič
5:4
ŠD Turbo M
07. 06. 2012 - 19:15
Veseli ventilčki
1:8
Teleg M
07. 06. 2012 - 20:00
Barca Termovar
4:2
Maratonci
08. 06. 2012 - 17:45
Šipca steklarstvo
2:3
Krovstvo Žeželj Zmaji
08. 06. 2012 - 18:30
WD 40
6:9
Šipca okna-vrata
12. 06. 2012 - 17:00
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 6.krog
Izterjave Barič
1:3
Veseli ventilčki
13. 06. 2012 - 17:00
Green Cave
0:5
Kolektiva
14. 06. 2012 - 17:00
WD 40
5:3
Taurus bar No.1
14. 06. 2012 - 17:45
Krovstvo Žeželj Zmaji
3:4
Avto Grosuplje
14. 06. 2012 - 18:30
Litostroj Power
2:11
Silvija Trade
14. 06. 2012 - 19:15
Maratonci
2:4
Teleg M
14. 06. 2012 - 20:00
Barca Termovar
5:0
Akton
15. 06. 2012 - 17:45
Šipca steklarstvo
3:3
ŠD Turbo M
15. 06. 2012 - 18:30
Šipca okna-vrata
4:1
Realka Transport Vrtarič
15. 06. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 7.krog
Šipca okna-vrata
6:5
Izterjave Barič
20. 06. 2012 - 17:00
WD 40
8:6
Akton
21. 06. 2012 - 17:00
Taurus bar No.1
0:5
Teleg M
21. 06. 2012 - 17:45
Realka Transport Vrtarič
3:2
Litostroj Power
21. 06. 2012 - 18:15
Avto Grosuplje
7:0
Barca Termovar
21. 06. 2012 - 18:30
Maratonci
3:4
Kolektiva
21. 06. 2012 - 20:00
ŠD Turbo M
3:7
Silvija Trade
22. 06. 2012 - 17:45
Veseli ventilčki
0:7
Šipca steklarstvo
22. 06. 2012 - 18:30
Krovstvo Žeželj Zmaji
3:3
Green Cave
22. 06. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 8.krog
WD 40
4:2
Green Cave
28. 06. 2012 - 17:00
Taurus bar No.1
8:4
Izterjave Barič
28. 06. 2012 - 17:45
Maratonci
1:2
Avto Grosuplje
28. 06. 2012 - 18:30
ŠD Turbo M
2:4
Krovstvo Žeželj Zmaji
28. 06. 2012 - 19:15
Akton
3:5
Realka Transport Vrtarič
28. 06. 2012 - 20:00
Litostroj Power
13:2
Veseli ventilčki
29. 06. 2012 - 17:45
Kolektiva
4:2
Šipca steklarstvo
29. 06. 2012 - 18:30
Barca Termovar
2:6
Šipca okna-vrata
21. 09. 2012 - 20:00
Silvija Trade
2:5
Teleg M
25. 10. 2012 - 20:45 preloženo
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 9.krog
Maratonci
2:5
WD 40
30. 08. 2012 - 17:00
Taurus bar No.1
0:5
Green Cave
30. 08. 2012 - 17:45
Avto Grosuplje
5:2
Realka Transport Vrtarič
30. 08. 2012 - 18:30
Silvija Trade
15:3
Barca Termovar
30. 08. 2012 - 19:15
Teleg M
8:4
Šipca okna-vrata
30. 08. 2012 - 20:00
Akton
9:2
ŠD Turbo M
30. 08. 2012 - 20:45
Veseli ventilčki
1:4
Kolektiva
31. 08. 2012 - 17:45
Litostroj Power
2:5
Šipca steklarstvo
31. 08. 2012 - 18:30
Krovstvo Žeželj Zmaji
3:2
Izterjave Barič
31. 08. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 10.krog
Taurus bar No.1
2:3
ŠD Turbo M
06. 09. 2012 - 17:45
Akton
2:10
Avto Grosuplje
06. 09. 2012 - 18:30
Silvija Trade
4:3
Izterjave Barič
06. 09. 2012 - 19:15
Barca Termovar
0:5
Krovstvo Žeželj Zmaji
07. 09. 2012 - 17:45
Šipca steklarstvo
4:1
Realka Transport Vrtarič
07. 09. 2012 - 18:30
Kolektiva
3:3
Litostroj Power
07. 09. 2012 - 19:15
Maratonci
4:0
Šipca okna-vrata
07. 09. 2012 - 20:00
Green Cave
0:5
Teleg M
20. 09. 2012 - 20:45
Veseli ventilčki
0:4
WD 40
02. 10. 2012 - 20:45
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 11.krog
Kolektiva
5:0
WD 40
13. 09. 2012 - 17:00
Veseli ventilčki
1:4
Taurus bar No.1
13. 09. 2012 - 17:45
Litostroj Power
4:5
Avto Grosuplje
13. 09. 2012 - 18:30
Silvija Trade
8:2
Krovstvo Žeželj Zmaji
13. 09. 2012 - 19:15
Barca Termovar
2:10
Teleg M
13. 09. 2012 - 20:00
Realka Transport Vrtarič
4:4
Maratonci
14. 09. 2012 - 17:45
Akton
0:5
Šipca steklarstvo
14. 09. 2012 - 18:30
Green Cave
2:1
Šipca okna-vrata
14. 09. 2012 - 19:15
ŠD Turbo M
1:3
Izterjave Barič
04. 10. 2012 - 20:45 preloženo
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 12.krog
ŠD Turbo M
1:0
Barca Termovar
19. 09. 2012 - 17:00
Akton
4:2
Veseli ventilčki
20. 09. 2012 - 17:00
Silvija Trade
12:4
Green Cave
20. 09. 2012 - 17:45
WD 40
0:5
Avto Grosuplje
20. 09. 2012 - 18:30
Kolektiva
1:3
Realka Transport Vrtarič
20. 09. 2012 - 19:15
Teleg M
12:1
Izterjave Barič
20. 09. 2012 - 20:00
Taurus bar No.1
2:4
Šipca okna-vrata
21. 09. 2012 - 17:45
Šipca steklarstvo
9:2
Maratonci
21. 09. 2012 - 18:30
Litostroj Power
4:2
Krovstvo Žeželj Zmaji
21. 09. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 13.krog
Green Cave
2:1
ŠD Turbo M
26. 09. 2012 - 17:00
Realka Transport Vrtarič
1:4
WD 40
27. 09. 2012 - 17:00
Taurus bar No.1
0:5
Silvija Trade
27. 09. 2012 - 17:45
Avto Grosuplje
6:2
Veseli ventilčki
27. 09. 2012 - 18:30
Kolektiva
7:1
Akton
27. 09. 2012 - 19:15
Teleg M
8:0
Šipca steklarstvo
27. 09. 2012 - 20:00
Litostroj Power
3:4
Maratonci
28. 09. 2012 - 17:45
Barca Termovar
0:4
Izterjave Barič
28. 09. 2012 - 18:30
Krovstvo Žeželj Zmaji
2:5
Šipca okna-vrata
28. 09. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 14.krog
Šipca okna-vrata
4:2
ŠD Turbo M
03. 10. 2012 - 17:00
Realka Transport Vrtarič
9:1
Veseli ventilčki
04. 10. 2012 - 17:00
Taurus bar No.1
3:4
Barca Termovar
04. 10. 2012 - 17:45
Šipca steklarstvo
2:7
Avto Grosuplje
04. 10. 2012 - 18:30
Kolektiva
1:7
Silvija Trade
04. 10. 2012 - 19:15
Teleg M
6:1
Krovstvo Žeželj Zmaji
04. 10. 2012 - 20:00
WD 40
0:4
Litostroj Power
09. 10. 2012 - 20:45 TOREK
Akton
1:5
Maratonci
10. 10. 2012 - 19:15
Green Cave
7:5
Izterjave Barič
10. 10. 2012 - 20:45
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 15.krog
Teleg M
7:2
ŠD Turbo M
27. 09. 2012 - 20:45
WD 40
0:5
Šipca steklarstvo
11. 10. 2012 - 17:00
Krovstvo Žeželj Zmaji
10:1
Taurus bar No.1
11. 10. 2012 - 17:45
Avto Grosuplje
6:2
Kolektiva
11. 10. 2012 - 18:30
Šipca okna-vrata
6:5
Silvija Trade
11. 10. 2012 - 19:15
Akton
1:7
Litostroj Power
11. 10. 2012 - 20:00 ČETRTEK
Green Cave
5:4
Barca Termovar
12. 10. 2012 - 17:45
Izterjave Barič
2:3
Realka Transport Vrtarič
12. 10. 2012 - 18:30
Maratonci
5:5
Veseli ventilčki
12. 10. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 16.krog
ŠD Turbo M
0:5
Veseli ventilčki
15. 10. 2012 - 17:00 JEŽICA
Šipca steklarstvo
2:6
Silvija Trade
18. 10. 2012 - 17:00
Teleg M
5:0
WD 40
18. 10. 2012 - 17:45
Avto Grosuplje
5:0
Taurus bar No.1
18. 10. 2012 - 18:30
Kolektiva
3:5
Šipca okna-vrata
18. 10. 2012 - 19:15
Izterjave Barič
2:5
Litostroj Power
18. 10. 2012 - 20:00
Green Cave
5:0
Akton
19. 10. 2012 - 17:45
Krovstvo Žeželj Zmaji
5:3
Maratonci
19. 10. 2012 - 18:30
Barca Termovar
0:5
Realka Transport Vrtarič
19. 10. 2012 - 19:15
Liga ŠZL 2012 / Jama Bežigrad / 17.krog
Kolektiva
2:0
ŠD Turbo M
24. 10. 2012 - 17:45 SREDA
Veseli ventilčki
2:7
Krovstvo Žeželj Zmaji
24. 10. 2012 - 18:30 SREDA
Green Cave
5:0
Maratonci
24. 10. 2012 - 19:15 SREDA
Silvija Trade
7:2
Realka Transport Vrtarič
24. 10. 2012 - 20:00 SREDA
Barca Termovar
0:5
WD 40
25. 10. 2012 - 17:00
Šipca steklarstvo
4:4
Taurus bar No.1
25. 10. 2012 - 17:45
Avto Grosuplje
5:3
Šipca okna-vrata
25. 10. 2012 - 18:30
Izterjave Barič
5:1
Akton
25. 10. 2012 - 19:15
Litostroj Power
2:8
Teleg M
25. 10. 2012 - 20:00